KAYSERİSPOR 38. HAFTADA RAHATLAMAK İSTİYOR

Süper toto süper Lig’in 38. haftasının ikinci gününde Kayserispor takımı oldukça önemli ve kritik bir maça çıkacak. Eleme potasında, tehlike bölgesinden çıkabilecek olan Kayserispor rakibini yenerek üç puanı elde etmek ve tehlike bölgesinden çıkmak istiyor.

Süper Lig’in bu sezonunda dört takım eleme potasında yer alıyor. Sezonun sonunda dört takım bir alttaki geçecek. Kayserispor takımı bu dört takımın içerisinde yer alıyor.35 puan 19. sırada yer alan Kayserispor takımı bu maçı kazanarak tehlike bölgesinden uzaklaşabilir.

KAYSERİSPOR TAZE TEKNİK DİREKTÖRÜYLE

Spor Toto Süper Lig’de bu sezon teknik direktörlerin değişim mevsimi oldu. Kayserispor takımı da sürekli teknik direktör değiştiren takımlardan birisi oldu. Son olarak Hamza Hamzaoğlu ile anlaşan Kayserispor takımı o isimle de yolunu ayırınca Yalçın Koşukavak ile anlaştı. Yalçın Koşukavak bugün, 28 Nisan Çarşamba günü saat 16:00’da yeni takımıyla beraber ilk maçına çıkacak.

Taze teknik direktör eski takımı Denizlispor’a karşı maçta performansını sergileyecek. Kayserispor takımı için bu maç oldukça önemli. Tehlike bölgesinden çıkabilecek olan Kayserispor takımı bu avantajı kaçırmak istemiyor. 35 puanla 19. sırada yer alan Kayserispor takımı 38 puana ulaşırsa 16. sıraya yükselmiş olacak.

Son olarak lider takım Beşiktaş ile karşı karşıya gelen Kayserispor o maçı kaybetti. 35 puan da kalan Kayserispor takımı Denizlispor karşısında galibiyet elde ederek üç puan elde etmek istiyor. Son haftaların iyi değerlendirmek isteyen Kayserispor takımı galibiyetlerle haftaları tamamlamak istiyor.

Kayserispor bu maç için tüm hazırlıklarını özenli bir şekilde tamamladı. Galibiyet elde etmek isteyen Kayserispor takımı kendisi gibi alt sırada yer alam Denizlispor karşısında üstünlük kurmak istiyor.

MAÇIN MUHTEMEL İLK 11’LERİ

HES Kablo Kayserispor: Doğan, Kvrzic, Paz, Kolovetsios, Aziz Behich, Lennon, Avramovski, Attamah, Henrique, Alibec, İlhan Parlak

Yukatel Denizlispor: Cenk, Özer, Fabiano, Oğuz, Ben Mohamed, Kubilay, Mesanovic, Diskerud, Murawski, Sagal, Rodallega

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Spor Toto Süper Lig’in 38. haftasında Kayserispor ve Denizlispor takımları karşı karşıya gelecek. Maç bugün, 28 Nisan Çarşamba günü saat 16:00’da başlayacak. Maçın hakemi Özgür Yankaya olacak. Karşılaşma Kayserispor ev sahipliğinde oyna oynanacak ve beIN Sports üzerinden naklen bir şekilde yayınlanacak.