Aykut Kocaman

Konyaspor’da Aykut Kocaman Dönemi Bitti

İttifak Holding Konyaspor’dan yapılan açıklama ile takımın teknik direktörü Aykut Kocaman ile yolların ayrıldığı bildirildi. Cumartesi günü oynanan Konyaspor-Denizlispor maçında 0-0 beraberlik sonucunun alınmasından sonra Konyaspor yönetimi Aykut Kocaman ile çalışmaya son verdi. Aykut Kocaman’ın Konyaspor teknik direktörlük görevinde 2019-202 sezonunda Konyaspor’un oynadığı 21 maçın 4’ünü kazandı, 8 maçta berabere kaldı, 9 maçta da yenildi.

Aykut Kocaman’ın Konyaspor’daki teknik direktörlük görevi uzun yıllar öncesine dayanıyor. Dönem dönem Konyaspor’dan ayrılsa da Aykut Kocaman’ın Konyaspor’da teknik direktörlük yaptığı uzun bir dönem olmuştur.

Aykut Kocaman’ın Gözyaşları

Konyaspor ile sözleşmesi fesih olan Aykut Kocaman’ın bugün Konyaspor’dan gözyaşları ile ayrıldığı görüldü. Bu sabah sporculara hafif idman yaptıran Aykut Kocaman antrenmanın ardından Konyaspor yöneticileri ile görüşerek sözleşmesini karşılıklı olarak feshetti. Sözleşmenin feshinden sonra teknik adam Konyaspor futbolcuları, kulübün yöneticileri ve çalışanlar ile vedalaştı. Bu vedadan sonra tesislerden ayrılan Aykut Kocaman’ı tesisin kapısında bir grup taraftar da bekliyordu. Aykut Kocaman’la vedalaşmak için bekleyen taraftarların bu anlamlı hareketi Aykut Kocaman’ın duygulanmasına ve gözyaşlarının akmasına neden oldu.