Levante Deplasmanda 1 Puan Aldı

Levante Deplasmanda 1 Puan Aldı

21 Eylül 2021 Kapalı Yazar: SporTakvimiGuncel

This content has been archived. It may no longer be relevant

İspanya La Liga’nın 5. Haftasında Levante, 18 Eylül Cumartesi günü deplasmanda Elche’ye konuk oldu. Estadio Manuel Martinez Valero’da oynanan iki takım arasındaki bu mücadele karşılıklı atılan goller ile 1 – 1 berabere sona erdi.

Ev sahibi Elche’nin golünü Perez atarken; konuk takım Levante’nin golünü ise Morales kaydetti. Öte yandan iki takım arasındaki bu mücadelede ev sahibi Elche, rakibi Levante karşısında Francisco Casilla Cortés, Enzo Pablo Roco Roco, Diego González Polanco, Gonzalo Cacicedo Verdú, Helibelton Palacios Zapat, Johan Andrés Mojica Palac, José Raúl Gutiérrez Parej, José Antonio Morente Oliv, Omar Mascarell González, Lucas Pérez Martíne ve Darío Ismael Benedetto 11’i ile maça başladı.

Öte yandan konuk takım Levante ise rakibi Elche karşısında Daniel Cárdenas Lindez, Óscar Esau Duarte Gaitán, Rúben Miguel Nunes Vezo, Sergio Postigo Redondo, Francisco Javier Hidalgo, José Luis García Vayá, Mickaël Ramon Malsa, Carlos Clerc Martínez, Pablo Martínez Andrés, José Luis Morales Nogales ve Daniel Gómez Alcón 11’i ile sahaya çıktı.

Levante Deplasmanda 1 Puan Aldı

Karşılıklı Atılan Goller

İspanya La Liga’nın 5. Haftasında oynanan karşılaşmanın 33. Dakikasında ev sahibi Elche, Lucas Perez martinez’in attığı gol ile karşılaşmada 1 – 0 öne geçen taraf oldu. Mücadelenin ilk yarısında başka gol olmayınca ilk 45 dakika 1 – 0 sona erdi.

Maçın 55. Dakikasında konuk takım Levante, Daniel Gomez Alcon’un asistinde Jose Luiz Morales’in attığı gol ile karşılaşmada 1 – 1’lik eşitliği yakaladı. Mücadelenin kalan dakikalarında başka gol olmayınca konuk takım Levante, deplasmanda karşı karşıya geldiği rakibi Elche ile 1 – 1 berabere kaldı.

Öte yandan iki takım arasındaki bu mücadelede ev sahibi Elche’de Roco ve Verdu; konuk takım Levante’de ise Martinez ve Vezo maçın hakemi tarafından sarı kart gören futbolcular oldular.

Levante Deplasmanda 1 Puan Aldı

Puan Durumu

İspanya La Liga’nın 5. Haftasında oynanan mücadelede takımlar birbirlerine üstünlük sağlayamayınca takımlar 1’er puanı paylaştı. Böylece konuk takım Levante, La Liga’da puanını 4 yaptı ve on beşinci sırada kendisine yer buldu. Diğer yandan ev sahibi Elche ise La Liga’da 6 puan ile on birinci sıraya yerleşti.