MALATYASPOR’DA YİNE BERABERLİK

Süper fikir süper Lig’in 34. haftası kapsamında Kasımpaşa Spor kulübü kendi evinde, kendi sahasında yeni Malatyaspor ile karşı karşıya geldi. Yeni Malatyaspor takımı ligde oynadığı son 13 maçını bir türlü kazanamıyordu. Hadi beraberlik ve altıma galibiyet alarak sağdan ayrılan yeni Malatyaspor takımı Kasımpaşa Spor kulübü karısını galibiyet hasretine son vermek istese de yine beraberliğe tamam demek durumunda kaldı.

MALATYASPOR 34 PUAN OLDU

Karşılaşmanın ilk yarısında Malatyaspor takımı 15. dakikada aslında gole çok fazla yaklaşmıştı. Fakat bu durumu avantaja çeviremeyen yeni Malatyaspor takımı üç puandan oldu. Sahada iki puanı bırakarak bir puan alan yeni Malatyaspor takımı galibiyet hasretini 13 maça çıkardı.

Karşılaşmanın ilk yarısında yeni Malatyaspor‘un yakaladığı 15. dakikada gibi bir pozisyon haricinde başka hiçbir pozisyon olmadı. Maçın ilk yarısı tamamlandı. Maçın ikinci yarısında ise yeni Malatyaspor’da oyuncu değişiklikleri olsa da sonuçta pek bir değişiklik yaşanmadı.

Her iki takımda maçı kazanmak için sahaya çıksa da istenilen performansı ve askılı oyunu gösteremedikleri için birbirlerine karşı üstünlük kurmadılar. 90 dakikanın sonunda konuşuruz eşitlikle sağdan ayrılan her iki takımda bir puan olarak evlerine döndüler.

MALATYASPOR’DA SON DURUM

Deplasmanda karşı karşıya geldiği Kasımpaşa Spor kulübü ile istediği performansı sergilemen yeni Malatyaspor takımı golsüz beraberlik ile sahadan ayrıldı. 34 puanla haftayı kapatan ve 16. sıraya geçen yeni Malatyaspor takımı eleme potasında hala oldukça yakın. Ev sahibi takım Kasımpaşa Spor kulübü de 36 puanla 15. sırada yer alıyor. Her iki takımda eleme potasında oldukça yakın bir yerde yer alıyorlar ve bundan sonraki haftalarda oldukça dikkatli olmaları gerekiyor.

Kasımpaşa Spor kulübü sonuç maçında bir galibiyet ve iki beraberlik aldı. Kasımpaşa Spor Kulübü belki de süper Lig’in 35. haftasında Gaziantep futbol Kulübü’ne karşı karşıya gelecek. Deplasmanda karşılaştığı rakibi Gaziantep ile sahaya çıkacak olan Kasımpaşa’nın hedefe üç puan.

Yeni Malatyaspor takımı da o o gün 35. haftasında Alanyaspor ile karşı karşıya gelecek. Kendi evinde oynanacak olan bu maçı kazanmak isteyen Malatyaspor takımı şimdiden hazırlıklara başladı.