Mallorca ve Villarreal Maçında Gol Çıkmadı

Mallorca ve Villarreal Maçında Gol Çıkmadı

21 Eylül 2021 Kapalı Yazar: SporTakvimiGuncel

This content has been archived. It may no longer be relevant

İspanya La Liga’nın 5. Haftasında Mallorca, 19 Eylül Pazar günü kendi sahasında Villarreal’i konuk etti. Iberostar Estadi’de oynanan iki takım arasındaki bu mücadelede gol sesi çıkmayınca karşılaşma 0 – 0 berabere sona erdi.

Öte yandan iki takım arasındaki bu mücadeleye ev sahibi Mallorca, rakibi Villarreal karşısında Manuel Reina Rodríguez, Brian Oliván Herrero, Pablo Carmine Maffeo, Jaume Vicent Costa Jordá, Martin Valjent, Salvador Sevilla López, Iddrisu Baba Mohammed, Takefusa Kubo, Amath Ndiaye Diedhiou, Daniel José Rodríguez ve Fernando Niño Rodríguez 11’i ile maça başladı.

Diğer yandan konuk takım Villarreal ise rakibi Mallorca karşısında Gerónimo Rulli, Raúl Albiol Tortajada, Pau Francisco Torres, Juan Marcos Foyth, Pervis Josué Estupiñán, Etienne Capoue, Manuel Trigueros Muñoz, Francis Coquelin, Arnaut Danjuma Groeneveld, Boulaye Dia ve Moisés Gómez Bordonado 11’i ile sahaya çıktı.

Maçın Önemli İstatistikleri

İspanya La Liga’nın 5. Haftasında oynanan mücadelede ev sahibi Mallarco, maç genelinde rakip kaleye 10 şut çekti ve bu şutların 1’i isabetli olurken 5’i isabetsiz oldu. 4 şutu rakip tarafından engellenen Mallorca, karşılaşmada 1 net gol pozisyonu kaçırd.

Ayrıca 12 kez rakip ceza sahası içerisinde topla buluşan ev sahibi Mallorca, 3 köşe vuruşu kullandı ve 18 serbest vuruş kazandı. Diğer yandan konuk takım Villarreal ise maç boyunca rakip kaleye 11 şut çekti ce bu şutların 3’ü isabetli olurken 3’ü isabetsiz oldu.

5 şutu rakip tarafından engellenen konuk takım Villarreal, karşılaşmada 2 net gol pozisyonu kaçırdı. Ayrıca 26 kez rakip ceza alanı içerisinde topla buluşan konuk takım Villarreal, 1 köie vuruşu kullandı ve 1 serbest vuruş kazandı.

Puan Sıralaması

İspanya La Liga’nın 5. Haftasında oynanan karşılaşmada takımların birbirine üstünlük kuramayınca karşılaşma golsüz eşitlik ile 0 – 0 berabere sona erdi. Böylece 1’er puanı paylaşan takımlardan Villarreal, La Liga’da puanını 4 yaptı ve on dördüncü sıraya geldi. Diğer yandan Mallorca ise La Liga’da 8 puanda ve sekizinci sırada kaldı.