Meliha Öztürk Dünya Kupası’ndan Madalya Kazandı

Son günlerde milli sporcularımız katıldıkları maçlardan, şampiyonalardan ödülsüz dönmüyorlar. Kadın sporcularımız hem güçlü hem de çok başarılılar. Sırbistan başkenti Belgrat’da düzenlenen UWW Bireysel Dünya Kupası’nda, kadınlar 57 kilo kategorisinde ülkemizi temsil eden milli sporculardan biri de Meliha Öztürk oldu.

Milli sporcumuz Meliha Öztürk, UWW Bireysel Dünya Kupası’nda bronz madalyanın sahibi olabilmek için İtalyan rakibi Carieri ile mücadele etti.

Milli sporcumuz Meliha Öztürk, İtalyan rakibi Carieri’yi mağlup etmeyi başardı. Milli sporcumuz Meliha Öztürk, İtalyan rakibi Carieri karşısında  5 – 0 önde iken, tuş pozsiyonu ile mücadeleden galip ayrıldı.

Böylelikle milli sporcumuz Meliha Öztürk, UWW Bireysel Dünya Kupası’ndaki turnuvayı dünya ikinicisi oldu. Öte yandan milli sporcumuz Meliha Özrtürk, İtalyan rakibi Carieri karşısında aldığı galibiyetten dolayı bronz madalyanında sahibi olmayı başardı.

Elif Yanık UWW Bireysel Dünya Kupası’na Madalyasız Veda Etti

Sırbistan başkenti Belgrat’da düzenlenen UWW Bireysel Dünya Kupası’nda, kadınlar 59 kilo kategorisinde ülkemizi temsil eden milli sporculardan biri de Elif Yanık oldu.

Milli sporcumuz Elif Yanık, UWW Bireysel Dünya Kupası’nda bronz madalyanın sahibi olabilmek için Ukraynalı rakibi Kateryna Zelenykh ile mücadele etti.

Milli sporcumuz Elif Yanık, Ukraynalı rakibi Kateryna Zelenykh ile olan mücadelesinden 10 – 0’lık skorla mağlubiyet alarak ayrıldı.

Böylelikle kadınlar 59 kilo kategorisinde ülkemizi temsil eden milli sporcumuz Elif Yanık, Ukraynalı rakibi Kateryna Zelenykh’ye mağlup olduğu için UWW Bireysel Dünya Kupası’ndaki turnuvayı madalya alamadan tamamlamış oldu.

Aslı Demir UWW Bireysel Dünya Kupası’na Madalyasız Veda Etti

Sırbistan başkenti Belgrat’da düzenlenen UWW Bireysel Dünya Kupası’nda, kadınlar 65 kilo kategorisinde ülkemizi temsil eden milli sporculardan biri de Aslı Demir oldu.

Milli sporcumuz Aslı Demir, UWW Bireysel Dünya Kupası‘nda bronz madalyanın sahibi olabilmek için Azerbaycanlı rakibi Elis Monolova ile karşı karşıya geldi.

Milli sporcumuz Aslı Demir, Azerbaycanlı rakibi Elis Manolova ile olan mücadelesinden 4 – 0’lık skorla mağlubiyet alarak ayrıldı.

Böylelikle kadınlar 65 kilo kategorisinde ülkemizi temsil eden milli sporcumuz Aslı Demir, Azerbaycanlı rakibi Elis Monolova’ya mağlup olduğu için UWW Bireysel Dünya Kupası’ndaki turnuvayı madalya alamadan tamamlamış oldu.