MİLLİLER NORVEÇ KARŞISINDA GALİBİYET ARAYACAK

A Milli Türkiye takımımız bugün, 27 Mart Cumartesi günü saat 20:00’de ile karşı karşıya gelecek. Maç için tüm hazırlıklarını tamamlayan Şenol Güneş ve öğrencileri maçı kazanmak için sahaya çıkacak.

Norveç ile onuncu kez karşı karşıya gelecek olan milli takımımız Türkiye bundan Önce oynanan dokuz maçın dördünü kazanarak ekibine fark atmıştı.3 maçı Norveç kazanırken iki maçta berabere bitti. Türkiye bu akşam, 27 Mart Cumartesi günü saat 20:00’de onuncu kez karşılaştı Norveç ile bu maçı da kazanır galibiyet farkını daha da yükseltmek istiyor.

Tarihler 17 Kasım 2007 gösterdiğinde ameli takımımız Türkiye Norveç ile tekrar karşı karşıya gelmiştir. Amacı galibiyetle bitiren Türkiye olmuştu.

2008 Avrupa Şampiyonası grup eleme mücadelesi için oldukça önemli bir maçtı  ve Türkiye bu maçı kazanmıştı. Bu akşamda aynı galibiyet elde etmek isteyen A Milli takımımız Türkiye oldukça formda başarılı kadrosuyla sahaya çıkacak.

MİLLİLER ŞENOL GÜNEŞ’E EMANET

A Milli takımımız Türkiye Şenol Güneş yönetiminde oldukça başarılı bir performans sergiliyor. Hollanda maçının ardından sahada oynayan oyuncular Yenilenme çalışmasıyla tüm hazırlıklarını tamamladı.

Hollanda karşısında oldukça başarılı bir performans sergileyen ve maçı galibiyetle sonuçlandıran Türkiye Norveç karşısında da aynı başarıyı aramak için sahaya çıkacak. İstanbul’da yapılan hazırlıkların devamı ispanya’da tamamlanacak ve Türkiye İspanya’da oynanan Norveç maçını kazanarak ülkesine geri dönecek.

MAÇIN MUHTEMEL İLK 11’LERİ

NORVEÇ: JARSTEIN, STRANDBERG, LODE, MELING, ÖDEGAARD, BERG, SVENSSON, MIDTSJO, THORTSTVEDT, SÖRLOTH, HAALAND

TÜRKİYE: UĞURCAN, ZEKİ, ÇAĞLAR, O. KABAK, UMUT, OZAN, OKAY, HAKAN, YUSUF, KENAN, BURAK

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Norveç ve Türkiye maçı bu akşam, 27 Mart Cumartesi günü saat 20:00’de TRT bir ekranlarında yayınlanacak. Maç bu akşam, 27 Mart Cumartesi günü İspanya’nın Malaga kentinde oynanacak.

Tarihler 17 Kasım 2007 gösterdiğinde ameli takımımız Türkiye Norveç ile tekrar karşı karşıya gelmiştir. Amacı galibiyetle bitiren Türkiye olmuştu.

2008 Avrupa Şampiyonası grup eleme mücadelesi için oldukça önemli bir maçtı  ve Türkiye bu maçı kazanmıştı.

Senol Güneş öğrencileri bu maçı kazanarak galibiyetle ülkemize dönmek istiyorlar. Başarılar Türkiye!