MOSTAFA MOHAMMED’E İNGİLTERE’DEN TALİP VAR

Galatasaray’ın dönem içinde Zamalek’ten 1,5 yıllığına kiralık olarak ekibine katmış olduğu Mostafa Mohamed, Süper Lig’de attığı goller ve yüksek performansı ile dev kulüplerin de radarına girmeyi başardı. Satın alma opsiyonu ile kiralanan futbolcu için İngiliz basınında flaş bir haber gösterildi ve üstün dereceli bir fiyattan bahsedildi.

Galatasaray uzun devam eden arayışların peşinden golcü sorununu Mostafa Mohamed ile çözdü. Sezona Diagne ve Falcao ile başlamış olan sarı-kırmızılılar iki futbolcudan da istediği verimi alamamıştı.

Falcao’nun uzun devam eden sakatlığının ve Diagne’nin performans düşüklüğünün peşinden ekibe Mostafa Mohamed dahil edildi.

Zamalek’ten 1,5 yıllığına kiralanan star futbolcu Galatasaray formasıyla çıkmış olduğu 6 karşılaşmada 4 golle yıldızlaşmıştı. Satın alma opsiyonu ile ekibe dahil edilen futbolcu ile alakalı yeni gelişmeler yaşanıyor.

ALBAYRAK KONUŞTU

Süper Lig’in zirvesine bulunan sarı kırmızılı takım Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, dönem içinde takıma katılan Mısırlı golcü ile alakalı flaş bir açıklamada bulundu.

Albayrak, salı günü takımla olduğunu, Mostafa Mohamed ile de konuştuğunu, kendisine ‘baba’ diye hitap ettiğini, Seviyesinden oldukça memnun olduğunu, Bütün Türklerin onu oldukça sevdiğini ve Türkçe öğrenmeye de başladığına vurgu yaparken, ne olursa olsun satın alma maddesini devreye sokacaklarını, bu sene arasında bonservisini alacaklarını, futbolcunun Metin Oktay benzer biçimde oynadığını, onu hatırlattığını belirtti.

CRYSTAL PALACE KANCASI

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Crystal Palace’ın geçirme listesine girmiş olduğu iddia edilen star futbolcu ile alakalı fiyat biçildi. Ada basınında yer edinen haberde Mostafa Mohamed için 22 milyon Sterlinlik golcü olarak ifadeleri kullandı.

Haberde, A Spor ekranlarında “Crystal Palace’a giderse sezonda 25 gol atar” ifadelerini kullanan Tanju Çolak’ın laflarına de yer verildi.

Ayrıca haberde Tanju Çolak’ın laflarına dikkat edilmesi gerektiğine, Türk futbol tarihinin oldukça mühim bir golcüsü bulunduğunun altı çizildi. Sezona Diagne ve Falcao ile başlamış olan sarı-kırmızılılar iki futbolcudan da istediği verimi alamamıştı.

Falcao’nun uzun devam eden sakatlığının ve Diagne’nin performans düşüklüğünün peşinden ekibe Mostafa Mohamed dahil edildi. Zamalek’ten 1,5 yıllığına kiralanan star futbolcu Galatasaray formasıyla çıkmış olduğu 6 karşılaşmada 4 golle yıldızlaşmıştı. Satın alma opsiyonu ile ekibe dahil edilen futbolcu ile alakalı yeni gelişmeler yaşanıyor.