Galatasaray

Mustafa Cengiz’in Sağlık Durumu

30 Nisan günü Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz sağlık problemleri nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı. Tansiyon düşüklüğü şikâyeti olan ve halsizlik yaşayan Mustafa Cengiz’in hastaneye kaldırılmasıyla gerekli tetkikleri yapıldı ve 3 gün hastanede müşahede altında tutulmuştu.

Sarı kırmızılı kulüp başkanına hastanede kaldığı sürede yapılan tetkikler sonucu bir dizi ameliyat yapılmasına karar verildi ve başkan ameliyata alındı. Mustafa Cengiz 10 saat süren beyin ameliyatına girdi ve yapılan açıklama ile 10 saat süren operasyonun başarılı geçtiği açıklandı. Galatasaray’ın Başkanının saatler süren operasyonundan sonra sağlık durumunun da iyi olduğu ve operasyonun da başarılı geçtiği bilgisi alındı.

Abdürrahim Albayrak da Hastanede

Mustafa Cengiz’in bu önemli beyin ameliyatında hastanede ailesi ile Galatasaray Kulübü ikinci Başkanı Abdürrahim Albayrak ve Başkan Yardımcısı Yusuf Günay da Başkan’ın ameliyattan çıkmasını beklediler. Abdürrahim Albayrak da ay önce corona virüsüne yakalanmış ve hastanede tedavisinin ardından sağlığına kavuşmuştu.

Sarı kırmızılı kulüp de sosyal medya hesabı ve internet sitesinden Mustafa Cengiz’in ameliyatının başarılı geçtiği müşahede altında tutulduğunu açıklayarak gelişmeleri duyuracaklarını belirttiler.