Nenad Bjelica

Nenad Bjelica Fenerbahçe’ye Geliyor

Uzun süredir teknik direktör arayışları devam eden Fenerbahçe sonunda bu konuda bir isimle anlaştı. Bir süredir görüşmeler yaptığı Nenad Bjelica ile Fenerbahçe yönetiminin anlaştığı ve önümüzdeki saatlerde sözleşme imzalanacağı açıklandı.

Bjelica’nın Fenerbahçe’nin yaptığı 3 yıllık teklifi kabul ettiği ve imzayı atmak üzere İstanbul’a geleceği bildirildi. Yeni teknik adam arayışında kulübün listesinde yerli ve yabancı olmak üzere birçok isim bulunuyordu. Bu listede bulunan Bjelica ile görüşmelerin tamamlandığı ve son aşamaya gelindiği açıklandı. 

Ligler Başlar Başlamaz Takımın Başında

Fenerbahçe takımının başına geçecek olan isim ile ilgili olarak bir Hırvat sitesinde çıkan habere göre Nenad Bjelica kulüp ile görüşmelerini tamamladı. Verilen habere göre Bjelica’nın anlaşmaya vardığı ve imzayı atmak üzere İstanbul’a geleceği bildirildi. 

Teknik adamın imzayı atmasının ardından 12 Haziran’da başlayacak olan Süper Lig maçlarında takımın başında olması bekleniyor. Böylece Fenerbahçe’nin başına uzun süren arayışların sonunda başarılı bir teknik adam gelmiş olacak..