RİZESPOR’DAN FENERBAHÇE OPERASYON

RİZESPOR’DAN FENERBAHÇE OPERASYON

14 Haziran 2021 Kapalı Yazar: SporTakvimiGuncel

This content has been archived. It may no longer be relevant

Yeşil mavili Çaykur Rizespor takımı yeni dönem transferleri için hem süper Lig’deki diğer takımlara hem de yabancı takımlardaki oyuncuları ağırlık halde. Çaykur Rizespor takımı Fenerbahçe’den iki oyuncu göz dikti ve bu iki oyuncu için Fenerbahçe yönetimi ile görüşmelere başladı.

Karadeniz temsilcisi Rizespor hem iç transfer hem de dış transfer konusunda oldukça yoğun bir çalışmaya başladı. 26 Haziran’da başkanlık seçiminin yapılacağı Çaykur Rizespor takımında sonrasında hem Rizespor oyuncuları kampa girecek hem de transfer sürecinde ağırlık verilecek.

RİZESPOR YENİ SEZONA HIRSLI

Çaykur Rizespor takımı yeni sezonu oldukça hızlı ve yoğun bir şekilde hazırlanmaya çalışıyor. Hem oyuncularına güvenen Çaykur Rizespor takımı hem de teknik direktörüne güveniyor. Oyuncularla takviye yapmak isteyen Çaykur Rizespor takımı yeni sezona çok daha iyi bir takımla ve çok daha iyi bir performansla sahaya çıkmayı düşünüyor.

Geçtiğimiz sezon 48 puanla 13. sırada sezonu tamamlayan Çaykur Rizespor takımı önümüzdeki sezon daha yüksek hedefler için sahaya çıkıp en iyi şekilde top peşinde koşacak. Karadeniz temsilcisi Çaykur Rizespor takımı ilk beş takımın arasında sezonu tamamlamak istiyor. Sezon boyunca teknik direktör konusunda sıkıntılar yaşayan Çaykur Rizespor takımı bu sorunları önümüzdeki sezon yaşamamak istiyor. Bülent uygun yönetiminde başarılı performansla sergileyen Çaykur Rizespor takımı gelecek sezonda da Bülent Uygun yönetiminde devam edecek.

Teknik direktör konusunda açılan Çaykur Rizespor yönetimi Bülent Uygun yönetimindeki takımına oldukça güveniyor. Geçtiğimiz sezon her ne kadar çok fazla teknik direktör değişikliği yaşasa da Bülent Uygun yönetiminde çok başarılı bir performans sergileyen Çaykur Rizespor takımı her ne kadar son haftalarda istediği performansı sergileyememiş olsa da ve performans düşüklüğü yaşamış olsa da sezonda iyi bir performans sergiledi.

FENERBAHÇE’NİN 2 OYUNCUSU RİZESPOR RADARINDA

48 puana ulaşan Çaykur Rizespor takımı gelecek sezon daha yüksek puanlara ulaşmayı hedefliyor.

Bunun için özellikle transfer konusunda çalışmalara başlayan Çaykur Rizespor takımında Fenerbahçe’den iki oyuncu en yüksek adaylardan birisi.

Mame Thiam ve Sinan Gümüş Rizespor’un Fenerbahçe yönetimi ile görüşmeye başlattığı iki oyuncu. Bu iki oyuncuyu takımına dahil etmek isteyen ve renklerini yürümek isteyen Çaykur Rizespor takıma yoğun bir şekilde çalışmalarına başladı.