Rugani

Ronaldo’nun Corona Virüs Önlemi

İtalya Serie A liginin lider takımı Juventus’lu futbolcu Rugani corona virüsüne yakalandıktan ve tedavisine başlandıktan sonra takım arkadaşı Portekizli Cristiano Ronaldo İtalya’ya dönmeyeceğini açıklamıştı. Rugani’de corona virüsü teşhisinden sonra sadece Ronaldo değil Juventus takımının diğer futbolcuları da virüsün kendilerine bulaşmış olabileceği konusunda panik yaşadılar.

Corona virüsü sebebiyle kendisini güvende hissetmediği için İtalya’ya dönmeyeceğini Juventus kulübü yetkililerine de bildiren Ronaldo’nun nerede olduğu ile ilgili kesin bir bilgi yoktu. Alınan bilgilere göre Ronaldo’nun memleketi Portekiz’de Madeira’da virüs sebebiyle karantinaya alındığı açıklandı. Annesini görmek için Portekiz’e giden Ronaldo’nun virüsün yayılmasından sonra Portekiz’den dönmediği öğrenildi. Ronaldo’nun eşi Georgina Rodriguez’in sosyal medya paylaşımından da ünlü futbolcunun Portekiz’de olduğu doğrulandı.

Ronaldo Ada mı Aldı?

Ünlü futbolcu Ronaldo’nun virüsten korunmak için bir ada satın aldığı da alınan haberler arasında bulunuyor. İddiaya göre Ronaldo Portekiz sınırları içinde bulunan Ilha De Fuzeta adasını satın alarak burada yaşamaya başlayacak. Corona virüsünün başta İtalya olmak üzere dünya üzerindeki etkisi geçene kadar Ronaldo’nun ailesi ile bu adada dış dünyadan ve virüsten izole şekilde yaşayacağı düşünülüyor.