SİVASSPOR YİNE YENİLMEDİ

Demir Grup Sivasspor takımı Süper Toto Süper Lig’in 36. haftasında kendi evinde, kendi sahasında lider takım Beşiktaş ile karşı karşıya geldi. Maçı kazanmak için sahaya çıkan Demir Grup Sivasspor takımı rakibiyle berabere kalarak sahadan ayrıldı.

Golsüz bir eşitlikle maç bitti ve Demir Grup Sivasspor takımı rakibine karşı yenilmedi için yenilmezlik serisini 12 maçtan 13 maça çıkarabildi. Yenilmezlik serisinde rekor üstüne rekor kıran Demir Grup Sivasspor takımı sezonun kalan haftalarında da mağlubiyet almak istemiyor ve kendi rekorunu kırmak istiyor.

SİVASSPOR 1 PUAN ALABİLDİ

Süper toto süper Lig’in 36. haftasında Demir Grup Sivasspor takımı bir puan alarak haftayı tamamladı. Şu anda Spor Toto Süper Lig’de 51 puanla sekizinci sırada yer alan Demir Grup Sivasspor takımı 37. haftaya galibiyetle kapatmak istiyor. Demir grup Sivasspor takımı kendi ev sahipliğinde oynanan Beşiktaş maçında maçı kazanmak istese de rakibine karşı üstünlük sağlayamadı.

Demir Grup Sivasspor takımı kendi kalesine korurken aynı zamanda gol atmak istedi fakat Beşiktaş’ta kendi kalesine oldukça iyi koruyordu. Karşılaşmanın ikinci yarısını uzatma da dahil golsüz bir eşitlikle tamamlandı. Maçta oldukça fazla duraklama ve sakatlık süreci yaşandı.

Her iki takımda maçı kazanmak için sahaya çıkmıştı fakat konuşuruz eşitlikle Sivassporne sahipliğinde oynanan 36. hafta maçı bir puanla tamamlandı. Her iki takımda puanları ben üstü için sahadan bir puan alarak ayrılmak durumunda kaldılar.

SİVASSPOR’UN LİG DURUMU

Spor Toto Süper Lig’in 36. haftasında bir puan olarak tamamlayan Demir Grup Sivasspor takımı yarın, 24 Nisan Cumartesi günü Süper Toto Süper Lig’in 37. haftasında Denizlispor deplasmanında sahaya çıkacak. Bu maçı kazanarak üç puanı elde etmekte yenilmezlik serisini 14 maça yok satmak isteyen Demir Grup Sivasspor takımı tüm hazırlıkları tamamladın.

Lider takım Beşiktaş ise Süper Toto süper Lig’in 37. haftasında kendi evinde, kendi sahasında Kayserispor ile karşı karşıya gelecek. Beşiktaş bu maçı kazanarak liderlik koltuğuna tek başına duymak istediğin için vakitlerini söylemek istiyor. 72 olan puanını 75’e çıkarmak isteyen Beşiktaş bu maçı kazanarak evinde galibiyeti göğüslemek istiyor.