SİVASSPOR’DA HEDEF 47 PUAN

Spor Toto Süper Lig’in 34. haftasında demir grup Sivasspor ittifak Holding Konyaspor karşı karşıya gelecek. Her iki takımda maçı kazanmak için sahaya çıkacak 90 dakikanın sonunda bir tarafın yüzü gülecek. Maç için tüm hazırlıkların tamamlayan her iki takımda maçı kazanmak istiyor.

Demir grup Sivasspor takımı bu maçı kazanarak puanını 47’ye çıkarmak isterken ittifak Holding Konyaspor takılmadan 40 olan puanını 43 yükseltmek istiyor.

SİVASSPOR KAMPTAN ÇIKTI

Demir grup Sivasspor takımı Konyaspor maçı için teknik direktörleri Çalımbay ile beraber kampa girmişlerdi. Bu kampta oldukça başarılı ve yoğun bir şekilde maçı hazırlanan demir grup Sivasspor takımı bu maçı kazanarak üç puanı elde etmek istiyorlar.

Alacaklara üç puanla 47 puana ulaşacak olan Sivasspor takımın hem sıralamasını hem de puanını yükseltecek. Maçı kazanmak ve çıkışlarına devam ettirmek çıkışlarını sürdürmek isteyen Sivasspor takımı başarılı grafiklerini devam ettirmek istiyorlar. Süper toto süper Lig’in artık son haftalarında geldiğimiz şu günlerde her maça her takım için oldukça önem taşıyor. Sivasspor’da hata yapmamak için Konyaspor karşısında performansını sergilemekte maçı kazanmak istiyor.

Konuk ekip Konyaspor takımı şu an 40 puanla 11. sırada yer alıyor. İlhan Palut yönetimindeki Konyaspor’un hedefi de deplasmanda oynayacakları bu maçı kazanarak evlerine galibiyetle ve üç puanla dönmek. Bunun için tüm hazırlıklarını tamamlayan Konyaspor takımı rakipleri Sivasspor’a göre tüm hazırlıklarını tamamladılar ve maçı kazanarak 90 dakikayı tamamlamayı hedefliyorlar.

MAÇIN MUHTEMEL İLK 11’LERİ

Demir Grup Sivasspor: Ali Şaşal, Ahmet Oğuz, Caner, Robin, Uğur, Claudemir, Fajr, Hakan Arslan, Gradel, Boyd, Yatabare

İttifak Holding Konyaspor: Sehic, Skubic, Ahmet Çalık, Abdülkerim, Guilherme, Milosevic, Jevtovic, Amar Rahmanovic, Hadziahmetovic, Bytyqi, Cikalleshi

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Spor Toto Süper Lig’in 34. haftasında demir grup Sivasspor ve ittifak Holding Konyaspor takımları karşı karşıya gelecek ve 90 dakika boyunca kozlarını paylaşacak olan bu iki takım maçı için tüm hazırlıklarını tamamladılar. Bu önemli karşılaşmanın hakemi Zorbay küçük olacak. Maç bugün, 11 Nisan Pazar günü saat 13:30’da Sivas yeni 4 Eylül Stadı’nda oynanacak. Sivasspor ev sahipliğinde oynanacak olan bu karşılaşmayı kendi saatinde canlı bir şekilde beIN Sports üzerinden izleyebilirsiniz.