SÜPER LİG’DE 13. HAFTANIN İLK GÜN MAÇLARINDA 2 PENALTI

SÜPER LİG’DE 13. HAFTANIN İLK GÜN MAÇLARINDA 2 PENALTI

21 Kasım 2021 Kapalı Yazar: SporTakvimiGuncel

This content has been archived. It may no longer be relevant

Spor Toto Süper Lig’in 13. Haftası 20 Kasım cumartesi günü başladı. 13.30’da başlayan ilk maçlar iki haftalık milli maç arası bitti ve günün son maçı akşam saat 19.00’da oynandı. Maçlar çok heyecanlı geçti ve sonuçlar da her takımı memnun edemedi.

Hatayspor – Antalyaspor maçı 3-1

Başakşehir – Sivasspor 2-1

Giresunspor – Yeni Malatyaspor 1-0

Alanyaspor – Beşiktaş 2-0

Beşiktaş’ın düşüşü devam ederken Alanyaspor yükselişe devam ediyor. Giresunspor tehlike bölgesinden çıkarken rakibi Malatyaspor’u tehlike bölgesine düşürdü. Sivasspor 6 haftadır puan kazanamıyor ve daha nicesi. İlk gün, 20 Kasım Cumartesi çok heyecanlı geçti.

HATAYSPOR 26 PUANDA

Galibiyete alışan ve ikinci sıradaki yerini seven Hatayspor takımı Antalyaspor’u 3-1 yenerek 3 puanı kaptı. 26 puana ulaşan Hatayspor lider takım Trabzonspor’u takip etmeyi bırakmıyor. Ömer Erdoğan ve öğrencileri başarılarına devam etmek istiyor.

Antalyaspor takımı 15 puanda kaldı bu yüzden gelecek hafta Alanyaspor maçında sonuna kadar mücadele edip galibiyeti elde etmek istiyor. 15 puanı değiştirmek isteyen Antalyaspor takımı durumu değiştirmek istiyor.

BAŞAKŞEHİR 21 PUANDA

Emre BölezoğluBaşakşehir’e geldi ve takımı uçurmaya başladı. 5’te 5 maç kazanan Başakşehir 21 puana ulaştı ve galibiyete iyi alıştı. Bu performansı devam ettirmek isteyen Başakşehir 3 puanı 2 golle aldı.

Konuk takım Sivasspor ise 6 haftadır maç kazanamıyor. 13 puanda kalan Sivasspor takımı tehlike bölgesine yaklaştı.

GİRESUNSPOR PENALTI İLE 13 PUAN OLDU

GZT Giresunspor takımı 70. Dakikada Yeni Malatyaspor takımı karşısında attığı penaltı ile 3 puanı kazandı. 13 puana çıkan Giresunspor takımı tehlike bölgesinden çıktı ve rakibini tehlike bölgesine gönderdi.

Malatyaspor takımı 12 puanda kaldığı için tehlike bölgesine düştü. Sumudica ile yenmek isteyen Malatyaspor ne zaman 3 puan kazanacak merak ediliyor.

BEŞİKTAŞ 20 PUAN ALANYASPOR 24 PUAN

Kartal Beşiktaş 20 puanda kaldı ve Alanyaspor takımı 24 puana yükseldi. Alanyaspor’un evinde oynanan maçta gülen taraf Alanyaspor oldu. Bülent Korkmaz’ın yönetiminde çok başarılı olan Alanyaspor bu başarısına devam etmek istiyor.

Beşiktaş’ta oyuncularda bir isteksizlik vardı ve bu durumdan aşırı rahatsız olan bir Sergen Yalçın var. Kalan haftalarda ne olacak merak ediliyor.