SÜPER LİG’DE FENERBAHÇE’NİN GELDİĞİ NOKTA

SÜPER LİG’DE FENERBAHÇE’NİN GELDİĞİ NOKTA

5 Temmuz 2021 Kapalı Yazar: SporTakvimiGuncel

This content has been archived. It may no longer be relevant

Süper Toto Süper Lig’de geçtiğimiz sezon istediği sonuçları bir türlü alamayan Fenerbahçe takımı bu sezona başarılı bir başlangıç yapmak istiyor. Teknik direktör konusunda sorunlar ve sıkıntılar yaşayan Fenerbahçe bu sezon için Vitor Periari ile anlaşmaya vardı.

Vitor Periari ile anlaşan Fenerbahçe bu sezonda hedeflerini yüksek tuttu ve şampiyonluk için kolları sıvadı. Geçtiğimiz sezon transfer sürecinde şampiyon olan ve her takımdan daha fazla oyuncu transferi yapan Fenerbahçe yine de şampiyon olamadı.

Bu sezon için planlarını daha sağlam ve daha istikrarlı bir şekilde atmak isteyen Fenerbahçe ekibi hem oyuncularına hem de yeni teknik direktörüne güveniyor. Erol Bulut ve ardından Emre Bölezoğlu ile istediği performansı ne sahada ne de puan tablosunda yaklayamayan Fenerbahçe Vitor Periari ile sezonun başından itibaren yakalamayı hedefliyor.

FENERBAHÇE’DE GEÇEN SEZONDAN DER ÇIKARMA ZAMANI

Erol Bulut ile istediği performansı ve ivmeyi yakalayamayan Fenerbahçe yöentimi Vitor Periari konusunda oldukça umutlu. Vitor Periari ve ekibi ile bu sene dördüncü yıldızına kavuşmak isteyen Fenerbahçe yönetimi 5 yıl sonra yeniden buluştuğu teknik direktör Vitor Periari ile bu sefer şampiyonluğu kazanmayı hedefliyor.

Rakiplerine maçlarda ve sezonun başından beri izin vermeyi hedeflemeyen Fenerbahçe özellikle de derbileri kazanmayı hedefliyor. Geçtiğimiz sezon Erol Bulut ile hem derbilerde hem de Kadıköy’de olduk.a başarısız bir sezon geçiren Fenerbahçe bu sezon aynı şeyleri yaşamak istemiyor.

Evinde ve derbilerde kazanmayı amaçlayan Fenerbahçe’nin bir puan bile kaybetmeye tahammülü kalmadı. İstikrarlı bir sezon geçirebilmek için elinden geleni yapmak isteyen Fenerbahçe taze teknik direktörleri Vitor Periari’ya sonuna kadar güveniyorlar.

FENERBAHÇE’DE YENİDEN VİTOR PERİARİ DÖNEMİ

Vitor Periari Fenerbhaçe’de yeniden görevinin başına geliyor. Bu sezon yarım kalan şampiyonluğu elde etmek isteyen Vitor Periari ve ekibi taraftarlara bunu bir borç olarak bildiklerini için onlara şampiyonluğu armağan etmek istiyorlar.

Transfer konusunda geçtiğimiz sezon tüm takımların transfer sayılarını geçen v etransfer konusunda hem mali hem de kişi sayısı olarak rekor kıran Fenerbahçe tüm oyuncularını efektif bir şekilde kullanmak için uzun bir süredir doğru teknik direktör arıyordu. Vitor Periari ile sezonu başarılı geçirmek için hızlı bir hazırlık sürecine başladılar.