SÜPER LİG’DE TRANSFER SÜRECİ HEYECANLANDIRIYOR

SÜPER LİG’DE TRANSFER SÜRECİ HEYECANLANDIRIYOR

25 Haziran 2021 Kapalı Yazar: SporTakvimiGuncel

This content has been archived. It may no longer be relevant

Süper Lig’de transfer süreci hızlanıyor ve her takım yaptığı ataklar ve adımlar taraftarları heyecanlandırıyor. Her takım kendisine uygun oyuncuları seçip ona göre transfer görüşmelerini hızlandırıyor.

Süper Lig’deki diğer takımlardan iç transferler, yabancı oyuncu durumları ve sınırları derken Süper Lig takımları yeni düzene ve yeni sınırlara uygun bir şekilde transferlere hazırlanıyorlar.

Beşiktaş’ta Salih Uçan Tamam

Siyah beyazlı Beşiktaş yönetiminde Sergen Yalçın anlaşmazlığı çözüldü ve özellikle Avrupa Kupa maçlarına hazırlanmak için hızlı bir sağlık kontrolü ve çalışma süreci başladı. Transfer konusunda da Beşiktaş kendisine hız kazandırıyor.

Siyah beyazlık Beşiktaş yönetimi özellikle yerli oyuncu transferine ağırlık veriyor. Beşiktaş yöneticisi Emre Kocadağ, Salih Uçan ile anlaştıklarını ve Sailh’in takımın yeni liderlerinden biri olacağını açıkladı. Kocadağ, ayrıca Sergen Yalçın’ın istediği 6 oyuncuyla görüşmelere devam ettiklerini belirtti.

Bakambu Fenerbahçe’ye Önerildi

Sarı lacivertli Fenerbahçe’de ise başkan seçimi yarın belli olacak. Bu yüzden Fenerbahçe’de oyuncu transfer süreçleri de hızlanıyor. Bir dönem Bursaspor forması giyen Cedric Bakambu’nun menajeri, oyuncunun sözleşmesinin yıl sonunda sona ereceğini söyledi ve oyuncusunu Fenerbahçe’ye önerdi. Fenerbahçe, yeni teknik direktörün onay vermesi halinde Bakambu için görüşmelere başlayacak.

Sarı lacivertli Fenerbahçe’de transfer kadar teknik direktör durumu da kesinleşmeyi bekliyor. Ali Koç seçildiği takdirde pazartesi günü yeni teknik direktör açıklanacak.

Galatasaray Atakta

Sarı kırmızılı Galatasaray’da ise kaoslar bitti, gerginlikler sonlandı ve süt liman bir hal Galatasaray’ın oldu. Galatasaray bu durumdan oldukça mutlu ve transfer sürecine ağırlık vermeye başladı. Yeni yönetimini seçen Galatasaray, transfere odaklandı. Galatasaray, Beşiktaş’ın da gündeminde olan Kaan Ayhan için Sassuolo ile görüşmelere başladı. Fatih Terim, Kaan Ayhan’ı takımında görmeyi çok istiyor.

Sarı kırmızılı ekip, 10 numara transferi için Fenerbahçe’nin de gündeminde olan Yunan oyuncu Fortounis için Olympiakos ile temasa geçti.

Göztepe’de Başkent Harekatı

İzmir temsilcisi Göztepe, transferde gaza bastı. Göztepe, 2020-21 sezonunda Süper Lig’e veda eden Ankaragücü oyuncuları Alper Potuk ve Norveçli golcü Trogeir Börven ile ilgileniyor. İki futbolcunun da alt ligde oynamak istemediği ve Göztepe’ye gitmeye sıcak baktığı iddia edildi.