TFF 1. Lig

Teniste Kortlara Dönüş

Samsunspor TFF 1. Lig 2019-2020 futbol sezonunu 15. Sırada tamamladı. TFF 1. Ligin Samsun temsilcisi yeni sezon hazırlıklarını antrenman programı ile yaparken yeni sezon forma tanıtımı da yapıldı. Samsunspor’un yeni formaları sadece Samsunspor taraftarlarının değil tüm Türkiye’nin beğenisini kazandı.

Türk bayrağının renkleri olan kırmızı beyaz renge sahip olan Samsunspor yeni formalarında Türkiye’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk yer alıyor. Kırmızı beyazlı takımın 55. Yılına özel tasarlanan formalarda Mustafa Kemal Atatürk’ün şahlanan at üzerinde fotoğrafı kullanıldı. Samsunspor’un lider Mustafa Kemal Atatürk’ün yer aldığı formaları dikkat çekti ve çok beğenildi.

Store 55’te Satışta

Samsunspor anlamlı formalarının tanıtımını sosyal medya hesabından yayınladığı video ile tanıttı. Formaların tanıtımı Samsun ve milli mücadelenin başlangıcı ile özdeşleşen Bandırma Vapuru önünde çekilen görüntüler ile yayınlandı. Mustafa Kemal Atatürk’ün şahlanan at üzerindeki efsane fotoğrafının bulunduğu Samsunspor forması Store 55’te satışa sunulacak. Samsunspor Kulübü taraftarları ve herkesi formaları almaya davet ettiler. Formaların fiyatının 149,90 TL olduğu açıklandı. Samsunspor’un formalarının 30 Ağustos Zafer Bayramı öncesi açıklanması da anlamlı ve güzel bir kutlama oldu.

Güncel Yazılar