TRABZONSPOR EVİNDE 37. HAFTAYI PUANLA KAPATTI

TRABZONSPOR EVİNDE 37. HAFTAYI PUANLA KAPATTI

27 Nisan 2021 Kapalı Yazar: SporTakvimiGuncel

This content has been archived. It may no longer be relevant

Süper toto süper Lig’in 37. haftasında Trabzonspor takıma beş haftalık aradan sonra üç puanı elde etti. Beş hafta boyunca beraberlik sonucu alan Trabzonspor takımı beşinci haftanın sonunda kendi evinde, kendi sahasında galibiyeti gözledi ve üç puanı aldı. Fatih Karagümrük ile oynadığı maçı kazanan Trabzonspor takımı üç puanı kazandım ve süper toto süper Lig’in 37. haftasını 63 puanla dördüncü sırada tamamladı. Abdullah Avcı ve öğrencilerinin hedefi kalan haftaları galibiyet ile tamamlamak ve 4. Sıradaki yerlerini koruyarak sezonu kapatmak.

TRABZONSPOR 63 PUANDA

Kaçta süper Lig’in başarı takımlarından birisi olan bordo mavili Trabzonspor takımı süper toto süper Lig’in 37. haftasını galibiyetle kapattı. 63 puana ulaşan Trabzonspor takımı dördüncü sıradaki yerini sağlamlaştırdı. Bu maçı kazanmak için sahaya çıkan Trabzonspor takımı galibiyet iki gol elde etti. İlk gol Trabzonspor takımında 15. dakikada penaltıdan geldi.

Jorge Djaniny Penaltı vuruşunun başına geçtim 15. dakikada Trabzonspor takımı öne geçti. Kalan dakikalarda başka bir gol olmadığı için ilk yarı 1-0 Trabzonspor üstünlüğünde tamamlandı. Maçın ikinci yarısında ise Trabzonspor takımı Jorge Djaniny ile tekrar sahaya çıktı ve 66. Dakikada Trabzonspor takımı skoru 2-0 yaptı. O dakikadan sonra maçı kaybetmek istemeyen Trabzonspor takımı kendi kalesine oldukça iyi bir şekilde korudu. Fatih Karagümrük takımı ne kadar bastırmaya çalışsa da skor değişmedi. Abdullah avcı ve öğrencileri beş haftanın sonrasında üç puan hasretlerini dindirdiler.

TRABZONSPOR’UN SON DURUMU

Süper toto süper Lig’in 37. haftasında galibiyetle kapatan Trabzonspor takımı puanını 63’e çıkardı. 63 puanla dördüncü sıradaki yerini sağlamlaştıran Trabzonspor takımı Fatih Karagümrük karşısında elde ettiği üç puanla ardından oldukça mutlu bir şekilde sahadan ayrıldı. Konuk takım Fatih Karagümrük ise 50 puanda kaldı ve dokuzuncu sıradaki yerini korudu. Kalan haftalarda Trabzonspor takımı Göztepe Spor kulübü, Antalyaspor, Konyaspor Gençlerbirliği ile karşı karşıya gelecek.

Kalan maçları galibiyetle tamamlamak isteyen Abdullah Avcı ve öğrencileri üç puanları toplamak istiyorlar. Sezon sonunda ilk dört takımın içerisinde kesin yer almak isteyen Trabzonspor takımı galibiyetlerini devam ettirmek için sahaya çıkacak.