TRABZONSPOR FIRTINASI ESMEYE HAZIRLANIYOR

Süper Lig’de bu sezona istediği performansla başlayamayan Karadeniz’in bordo-mavili ekibi Trabzonspor Eddie Newton ile geçirdi başarısız dönemden sonra teknik direktörlük koltuğuna tecrübeli teknik adam Abdullah Avcı getirmişti. 

Başarılı teknik direktör Abdullah Avcı Karadeniz temsilcisine adeta sihirli bir değnek ile dokundu. Abdullah Avcı göreve geldikten sonra karşı karşıya geldiği Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor ve makina kimya endüstri ankaragücü’nü mağlup etmeyi başararak ayağının tozuyla 6 puan almıştı. 

Bu 2 karşılaşmanın ardından Demir Grup Sivasspor ile puanları paylaşarak Süper Lig’de 3/3 yapma şansını elinden kaçırdı. 

Demir Grup Sivasspor karşılaşmasının ardından bir başka Karadeniz temsilcisi Çaykur Rizespor’u ve Akataş Hatayspor’u deplasmanda mağlup eden fırtınanın hedefi Lig’in formda takımı olan sarı-kırmızılı ekip Galatasaray ile oynayacakları derbi. 

  Tecrübeli teknik adam Abdullah Avcı’nın tek hedefe sarı-kırmızılı takımı devirerek galibiyet serisini 3 maça çıkarmak ve karşılaşmadan 3 puan ile ayrılmak.

2020 YILINI DERBİ GALİBİYETİ İLE KAPATMAK İSTİYORLAR

Karadeniz temsilcisi Trabzonspor, depremler, doğal afetler ve pandemi gibi birçok sorunu yaşadığımız 2020 yılını Galatasaray derbisini kazanarak güzel bir şekilde atlatmayı, bitirmeyi hedefliyor.

Galatasaray derbisi bordo-mavili takım için 2020’nin son karşılaşması olacak. Alınacak olası bir 3 puan ile 2021 yılına takım olarak ve camia olarak moralli girmek isteyen bordo-mavili ekip Trabzonspor Zirve yarışı ile arasındaki farkı da yavaş yavaş kapatmak istiyor.

  Tecrübeli teknik adam Abdullah Avcı’nın tek hedefe sarı-kırmızılı takımı devirerek galibiyet serisini 3 maça çıkarmak ve karşılaşmadan 3 puan ile ayrılmak.

ABDULLAH HOCA TAKIMINI UYARDI

Deneyimli teknik direktör Abdullah Avcı, Sarı- kırmızılı ekibin hücum hattının oldukça iyi ve formda olması hakkında oyuncularını uyardığı, bu derbi için özel olarak analiz ve çalışma yaptığı düşünülüyor.

Karadeniz temsilcisi bu karşılaşmadan 3 puanla ayrılarak Galatasaray takımı İstanbul’a haftayı puansız kapatarak göndermek istiyor.

Bordo-mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor hafta sonu Galatasaray ile karşı karşıya gelecekleri derbi öncesi özel çalışmalara yaptığı İdman ile başladı.

Hazırlıklara başlayan bordo-mavili ekip Trabzonspor’da futbolcular iki gruba ayrıldı ayrılan iki gruptan biri Rejenerasyon yaparken diğer Grup ise ısınma hareketleri ve denge antrenmanı yaptı.  Galatasaray derbisi için yapılan ilk İdman Çift kale maç ile son buldu.