Transfer Gündeminde 1 Eylül Çıktıları

Süper lig de verilen Milli arayı iyi değerlendirmek isteyen takımlarda transfer çalışmaları son günler de hızlanmış durumda.

Galatasaray 6 Numara Arıyor

Sarı kırmızlı takımda geriden oyun kurmada Marcao üzerinden başlayan oyunda oyuncunun yokluğunda savunmadan top ile çıkışlar da yaşanan sıkıntıların üzerine o bölgede transfer arayışlarına başladılar.

Özellikle son Kasımpaşa maçında Taylan ve Berkan üzerinden yapılmaya çalışılan oyun kurmada yaşanan sıkıntı ve aksaklıklar özellikle teknik direktör Fatih Terim hocayı oldukça sinirlendirmiş durumda.

Gündemlerinde 23 yaşındaki Mali li oyuncu Aliou Dieng ve eski oyuncusu Jean Michaël Seri gündemlerine alan sarı kırmızılı takım girişimlerini hızlandırdı.

Kasımpaşa maçı sonrası da bu bölgede ki sıkıntısını dile getiren Fatih Terim eski oyuncuları Melo ve Fernando gibi bir oyuncu istediğini açık açık söyledi.

Geçtiğimiz sezon kiralık olan Gedson transferi de gerçekleşmeyince alternatif olarak Braga’da forma giyen 25 yaşındaki Libyalı önlibero Al Musrati için daha önce de gündemlerine almışlardı.

Türk oyuncu arayışlarını da dürdüren sarı kırmızlı takım Milli oyuncu Kaan Ayhan içinde kulübü Sassuolo ile pazarlıkları hızlandırdı. Bir çok mevkide oynayan Milli oyuncu için Fatih hocanın çok istediği biliniyor.

Fenerbahçe’de Hedefte Yeni Oyuncular

Orta sahada alternatif isimler ayan sarı lacivertliler Kanadalı 24 yaşındaki oyuncu Stephen Eustáquio ile ilgilendikleri oyuncu transferi için görüşmelere başlamış durumdalar. Oyuncunun kulübü ile olan görüşmeler de bir hayli yol kat edildiği Portekiz asıllı oyuncunun bu hafta içinde transferinin bitire bilecekleri görünüyor.

Forvet için de bir çok isim ile görüşen sarı lacivertli takım 30 yaşındaki Cédric Bakambu veya 32 yaşındaki Felipe Caicedo ile oldukça yakından ilgileniyorlar bu iki oyuncunun olmaması halinde gündeme pek gelmeyen Uruguaylı 23 yaşındaki sol kanat ve forvet oyuncusu Diego Rossi’ nin transferini bitirmeye oldukça yakınlar.

Karadeniz Ekibi Sol Bek Arayışları Sürüyor

Trabzonspor da sol bek de sıkıntısı sürer iken İsmail Köybaşı ‘ nın da kötü performansı bu transferin gerçekleşmesine sebep. Gündemlerinde Gürcü sol bek 19 yaşındaki Irakli Azarovi ile ilgilenen bordo mavili ekip oyuncunun bonservis istenen ücret indirim yapılması halinde transferi gerçekleştirecekler.