Union Berlin ve Ausburg Maçından Gol Sesi Çıkmadı

Union Berlin ve Ausburg Maçından Gol Sesi Çıkmadı

12 Eylül 2021 Kapalı Yazar: SporTakvimiGuncel

This content has been archived. It may no longer be relevant

Almanya Bundesliga’nın 4. Haftasında Union Berlin, 11 Eylül Cumartesi günü kendi sahasınd Ausburg’u konuk etti. İki takım arasındaki bu mücadelede gol sesi çıkmayınca karşılaşma golsüz eşitlik ile 0 – 0 berabere sona erdi.

Öte yandan iki takım arasındaki bu mücadelede ev sahibi Union Berlin, rakibi Ausburg karşısında Andreas Luthe, Marvin Friedrich, Timo Baumgartl, Robin Knoche, Levin Mete Öztunali, Rani Khedira, Niko Gießelmann, Christopher Trimmel, Kevin Möhwald, Max Bennet Kruse ve Taiwo Michael Awoniyi 11’i ile maça başladı.

Öte yandan konuk takım Ausburg ise rakibi Union Berlin karşısında afal Gikiewicz, Robert Gumny, Reece Oxford, Jeffrey Gouweleeuw, Iago Amaral Borduchi, Raphael Framberger, Daniel Caligiuri, André Hahn, Niklas Bernd Dorsch, Florian Niederlechner ve  Ruben Estephan Vargas 11’I ile sahaya çıktı.

Takımların Maç İçersindeki Genel İstatistikleri

Almanya Bundesliga’nın 4. Haftasında oynanan mücadelede ev sahibi Union Berlin, maç boyunca rakip kaleye 16 şut çekti. Bu şutların 5’i isabetli olurken, 8’i isabetsiz oldu. 3 şut ise rakipler tarafından engellendi. 3 topu direkten dönen ev sahibi Union Berlin, karşılaşmada 2 net gol pozisyonu kaçırdı.

17 kez rakip ceza alanı içerisinde topla buluşan Union Berlin, 2 korner kullandı ve 1 serbest vuruş kazandı. Öte yandan konuk takım Ausburg ise maç genelinde rakip kaleye 1 şut çekti. Bu şutların 6’sı isabetli, 7’si isabetsiz oldu. 1 şut ise rakip tarafından engellendi.

Maç genelinde 2 net gol pozisyonu kaçıran konuk takım Ausburg, 21 kez rakip ceza alanı içerisinde topla buluştu, 3 köşe vuruşu kullandı ve 5 serbest vuruş kazandı. Ayrıca iki takım arasındaki bu mücadelede ev sahibi Union Berlin’de Khedira; konuk takım Ausburg’da Oxford ve Dorsch maçın hakemi tarafından sarı kart gören futbolcular oldular.

Takımların Puan Durumu

Almanya Bundesliga’nın 4. Haftasında oynanan karşılaşmada takımlar 1’er puanı paylaştı. Böylece Union Berlin, Bundesliga’da 6 puan ile sekizinci sıraya yerleşirken; Ausburg ise 2 puan ile on beşimci sırada kendisine yer buldu.