TFF 1. Lig

Vinçten Maç İzleme Keyfi

Adana Demirspor TFF 1. Lig takımlarından biri ve play-off da mücadele ediyor. Adana Demirspor Kulübünün Başkanı Murat Sancak ise 10 Ekim 2019 tarihinden itibaren takımının maçlarını statta izleyemiyor. Murat Sancak 10 Ekim 2019 tarihinde hak mahrumiyeti cezası aldı ve maçlarda statta takımı destekleyemiyor.

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak takımına olan sevgisi nedeniyle maçları izlemeden duramıyor. Murat Sancak hak mahrumiyeti cezasını ihlal etmeden maçları stadyumda izlemenin yolunu buldu. Adana Demirspor Başkanı Adana’da olan maçları stadyumun yanındaki apartmandan izliyordu. TFF 1. Lig 33. Hafta maçı ise ilginç bir görüntüye sahne oldu. Adana Demirspor 33. Hafta da Ümraniyespor ile deplasmanda karşılaştı. Murat Sancak deplasmandaki bu mücadeleyi ise stadın dışına kurulan bir vinçten seyretti.

‘’Her Yerden İzlerim’’

Murat Sancak vinçten maç seyretmesinin dikkat çekmesi üzerine sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Adan Demirspor Kulübü Başkanı paylaşımında vinçten, apartmandan, balkondan, balondan ve birçok yerden takımın maçını izleyebileceğini belirtti. Murat Sancak futbolculara ve teknik kadronun başarılı bir performans göstereceğine inandığını ve süper Lige çıkmayı çok istediklerini de paylaşımında ifade etti.

Güncel Yazılar