covid 19

Vodafone Park’ta ‘’Bırakmam Seni’’ Organizasyonu

19 Mart tarihinde covid 19 küresel salgını nedeniyle futbol, basketbol, voleybol ve hentbol maçlarına ara verilmişti. Futbol maçları 12 Haziran tarihinde başlamış fakat corona virüsü tedbirleri kapsamında seyircisiz oynanmıştı. Futbol maçlarının seyircisiz oynanması futbol kulüplerinin en önemli gelir kaynağının kesilmesine neden olmuştu. Beşiktaş Kulübü de yaşadığı mali zorluklara corona virüsü sebebiyle maç gelirlerinin kesilmesi de eklenince bir kampanya başlatmıştı.

‘’Bırakmam Seni’’ adı verilen kampanya ile iş insanları başta olmak üzere tanınmış kişiler ve taraftarlar kulübe bağış yaptılar. 12 Haziran tarihinde başlayan kampanya ile 10 milyon TL’yi aşan bağış toplantı. Bağış yapmak isteyenler kampanyaya SMS yoluyla bağış yapabiliyorlar. SMS ile bağışın yanında havale/EFT/posta çeki ile de bağış yapılabiliyor. Beşiktaş Kulübü Bırakmam Seni kampanyası kapsamında Vodafone Park’ta bir organizasyon düzenliyor.

Yılmaz Erdoğan Sunacak

9 Ağustos Pazar günü Vodafone Park’ta düzenlenecek olan organizasyonun sunuculuğunu Yılmaz Erdoğan yapacak. Beşiktaş Kulübü bu organizasyon ile kampanyaya önemli bir bağışın geleceğini düşünüyor. Organizasyon saat 22:00’de başlayacak ve Kanal D ‘den canlı olarak yayınlanacak.

Güncel Yazılar