Yukatel Denizlispor’da Yalçın Koşukavak Dönemi

Süper Lig takımlarında Yukatel Denizlispor, 2020 – 2021 sezonuna teknik direktör Robert Prosinecki ile başlamıştı.

Robert Prosinecki ile çıktığı 8 maçtan 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 5 mağlubiyet ile ayrılınca, Yukatel Denizlispor yönetimi Robert Prosinecki’nin görevini son vermişti.

Robert prosinecki ile yollarını ayırdıktan sonra oynadığı son 3 maça kulüp antrenörü Kenan Atik ile çıkan Yukatel Denizlispor, bu maçlardan da 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet almıştı.

Takımın başına tecrübeli bir isim arayan Yukatel Denizlispor yönetimi, sonunda aradığı ismi buldu. Yukatel Denizlispor, Deneyimli teknik adam Yalçın Koşukavak ile anlaşmaya vardı. Yalçın Koşukavak ile yeni bir dönem ve galibiyet serisi başlatmak isteyen Yukatel Denizlispor yönetimi bunu başaracaklarına inanıyorlar.

Yalçın Koşukavak, birkaç gün içinde Denizli’ye giderek resmi imzayı atacak. Bilindiği üzere geçen sezon Altay’da görev yapan ve bir dönem adı Fenerbahçe ile de anılan Yalçın Koşukavak, artık Yukatel Denizlispor’u çalıştıracak. Her iki taraf içinde hayırlı olmasını dileriz.

Yukatel Denizlispor’da Aytemiz Alanyaspor Maçının Hazırlıkları Başladı

Yukatel Denizlispor, Süper Lig’in 12. Haftasında deplasmanda Kasımpaşa ile mücadele etmişti. Bu maçtan 3 – 2’lik mağlubiyetle ayrılan Yukatel Denizlispor, Süper Lig’in 1. Haftasında lider Aytemiz Alanspor’u kendi evinde konuk edecek.

Kasımpaşa maçının ardından iki gün izin yapan Yukatel Denizlispor takımı, bu sezonki kötü gidişine son vermek için ligin lideri Aytemiz Alanyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına başladı.

Şimdiye kadar Aytemiz Alanyaspor ile 5 kez karşı karşıya gelen Yukatel Denizlispor, bu 5 maçtan 1 galibiyet ve 4 mağlubiyet aldı.

Geçen sezonda Süper Lig’de 2 maçta karşı karşıya gelen bu iki takımın maçlarından, Aytemiz Alanspor galibyetlerle ayrılan taraf olmuştu.

Yukatel Denizlispor’da Aytemiz Alanspor Maçının Çalışmaları Devam Ediyor

Süper Lig’in 12. Haftasında kendi evinde lider Aytemiz Alanyaspor ağırlayacak olan Yukatel Denizlispor, bu maçın hazırlıklarına Haluk Ulusoy Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla başladı.

Teknik direktör Kenan Atik önderliğindeki Yukatel Denizlisporlu futbolcular, antrenmana koşu ve dayanıklılık çalışmaları ile başaladı.

Yukatel Denizlispor’da hala sakatlıkları ve tedavileri süren Mathieu Dossevi, Neven Subotic, Özgür Çek ve Sakıb Aytaç takımla birlikte yapılan antrenmana katılamadılar ve bu maçın hazırlıklarını bireysel olarak yaptıkları hazırlıklarla devam ettirdiler.